Pagrindinis tel. (8 600) 31155

El. paštas: info@lineta.lt

Turgaus aikštė 17
LT-87122, Telšiai
Lietuva

telsiai2.jpg

UAB „Lineta“ projektavimo studijoje yra rengiami vandentiekio ir nuotėkų projektai įvairios paskirties pastatams: pradedant nuo nedidelių individualių gyvenamų namų ir baigiant stambiais visuomeniniais bei pramoniniais pastatais. Tokių projektų rengimui turime daugiau nei dvidešimties metų patirtį.

Mūsų projektuojami pastatai geriamos kokybės vandeniu aprūpinami iš šachtinių šulinių, arba iš lauko centralizuotų vandentiekio tinklų, priklausomai nuo to kokios yra konkrečiam objektui išduotos techninės sąlygos.


Buitinių nuotekų šalinimui projektuojame septikus, vietinius valymo įrenginius, ar numatome pasijungimus į miesto ar gyvenvietės centralizuotus tinklus. Tai priklauso nuo užsakovo pageidavimo, vietinių sąlygų ir žinoma, savivaldybės išduotų techninių sąlygų sąvado.

Projektavimo studijoje UAB „Lineta“ projektuojami pastatų vidaus ir lauko (kiemo) vandentiekio nuotekų tinklai. Taip pat projektuojame ir lauko kvartalinius tinklus. Čia dirbantys atestuoti specialistai jus visuomet nemokamai pakonsultuos visais jums rūpimais klausimais.